Lidé


Lucie Helena Botlíková (rozená Radimerská)
Umělecký šéf

Pochází ze západních Čech, z Lázní Kynžvart. Je absolventkou oboru loutkového a alternativního divadla na VOŠ herecké v Praze, kde studovala pod vedením Hany Zezulové a Bohuslava Šulce. Během studia byli vedoucími jejích absolventských inscenací Jiří Středa a Marek Bečka.

Po absolutoriu nastoupila jako produkční v Divadle Na Prádle, následně působila tři sezóny jako vedoucí pražského Pidivadla. V roce 2008 založila se spolužáky z VOŠ herecké Divadlo PULS, kde zastává pozici uměleckého šéfa. V rámci Divadla PULS spolupracuje s řadou významných českých i zahraničních umělců.

Od roku 2017 byla uměleckým šéfem Divadla Lampion v Kladně, kde dala vzniknout řadě kritiky ceněných projektům.

V současné době působí jako vedoucí uměleckého provozu v divadle Debut.


Martin Hlubocký
Herec

Martin Hlubocký se věnuje především divadelnímu herectví. Už v dětství začal hrát v Městském divadle v Mostě, následovalo Jihočeské divadlo v Českých Budějovicích a po vystudování Vyšší odborné školy herecké v Praze ho můžeme potkávat na několika pražských scénách. Kromě studentských a nezávislých filmů ztvárnil i několik menších rolí v českých seriálech. Během života změnil mnohokrát místo svého působení, nyní ale žije v Praze a věnuje se rozvoji své kariéry.


Anna Klamová
Herečka

Anna Klamová pochází z Prahy. Studovala na Vyšší odborné škole herecké pod vedením Martina Vokouna a Diany Šoltýsové. Anička umí zpívat a luštit sudoku. Také ráda tančí, zaměřuje se na step, který je její velkou vášní. Má základy klavíru a hraje na ukulele.


Kateřina Slavíková
Prodej


Klára Danzerová
PR


Matouš Danzer
Dramaturg


Barbora Voldrábová
Výtvarnice